3. Берое с нова загуба в Адриатическата лига

Берое с нова загуба в Адриатическата лига

Старозагорки останаха на дъното на класирането

Берое загуби с 65:66 от Партизан в мач от Адриатическата лига по баскетбол за жени. Старозагорки останаха на дъното на класирането с 15 точки, колкото има и Трешневка 2009.

Мачът премина през редица обрати, а близо две минути и половина преди края на третата четвъртина българките поведоха с тройка на Александра Петрова и две поредни стрелби на Виолина Кочева от нарушение.

Берое задържа четирите точки аванс след тройка на Кочева 1:05 минути преди финалната сирена, но Партизан успя да обърне резултата. Милица Митрович върна моментално тройката, а Теодора Динева вкара само една от две стрелби от линията. Иванка Матич я заличи и даде аванс на сръбкините с тройка 12 секунди преди края, а последователни изстрели на Александра Петрова и Габриела Николова не сполучиха за крайното 65:66.

Теодора Динева завърши мача с 19 точки за Берое, а Кочева добави 12. Матич пък стана най-резултатна с 26 точки, към които добави цели 15 борби.

Ашли Клаусен записа други 20 точки за Партизан.
Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича