3. Иван Лилов с добри изяви в унгарското първенство

Иван Лилов с добри изяви в унгарското първенство

Чавдар Костов с 10 точки при първата загуба за Работнички

Отборът на Дебрецен победи гостуващия Шопрон с 90:72 (27:29, 23:12, 17:12, 23:19) в среща от първия кръг за разпределение на местата от 11-о до 14-о в мъжкото баскетболно първенство на Унгария.

Българинът Иван Лилов игра 31 минути за домакините и завърши с 6 точки, 3 борби, 5 асистенции и 1 отнета топка. На 14 април Дебрецен гостува на MAФК Будапеща.

Друг наш национал - Чавдар Костов игра 34 минути при загубата на Работнички като гост на Куманово 2009 с 82:83 (24:12, 20:26, 18:20, 20:25) в мач от третия кръг на втората фаза на шампионата на Македония.

Поражението е първо за тима от началото на сезона. Костов се представи на ниво и се отличи с 10 точки, 6 борби, 1 асистенция, 2 отнети топки и 1 чадър.

Домакините стигнаха до успеха 14 секунди преди сирената с кош на Александър Стерьов. Работнички е лидер в класирането с 24 победи и 1 загуба от началото на сезона.

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича