3. Левски (Лом) вкара 2 на Банско

Левски (Лом) вкара 2 на Банско

Контролата се игра в Марикостиново, вижте какво заявиха след нея от лагера на победителите

Много силен контролен мач изиграха футболистите на Левски (Лом) и Банско на стадиона в село Марикостиново.

Момчетата на треньорския тандем Анатоли Тонов – Венцислав Иванов спечелиха с 2:0 на добре подготвения терен.

Двата отбора играха открит футбол, което беше привлекателно за зрителите, дошли да наблюдават срещата.

Първият гол в мача бе отбелязан в 31-ва минута, когато при бърза контраатака Ваньо Илиев отдясно насочи кълбото към Николай Николов, той продължи към Росен Кръстев, а последният от движение простреля вратаря на Банско за 1:0.

Второто попадение в мача бе отбелязано в 70-та минута, когато бившият футболист на Беласица и Вихрен (Сандански) Иван Гюров от дълбочина насочи топката към Любомир Веселов по десния фланг, центрира към Виктор Георгиев и той с крак не остави никакви надежди за стража - 2:0.

„Много съм доволен от играта на момчетата, на които гласувахме доверие. Пропуски направиха Калоян Симеонов, който сам срещу вратаря на Банско не успя да го преодолее, и Виктор Георгиев, който бе изведен отлично от Васил Сапунджиев, но от няколко метра изпрати топката в аут. Това беше третият ни контролен мач от зимната подготовка. В петък, 28 януари, ще играем контролен мач срещу отбора на Хебър ІІ Пазарджик или на стадиона в Ново Делчево, или в Марикостиново”, сподели след спаринга Венци Иванов от треньорския щаб на Левски (Лом) пред кореспондент на Novsport.com.

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)