3. Локо (София) отново вкара 4 в контрола, не пусна гол срещу Малеш

Локо (София) отново вкара 4 в контрола, не пусна гол срещу Малеш

Американецът Джонсън с два гола и асистенция

Елитният Локомотив (София) продължава със страхотното си представяне в контролите, след като размаза с 4:0 втородивизионния Малеш (Микрево) във втората си проверка за годината, играна на стадиона в село Микрево.

Двубоят започна по-добре за столичани, но темпото през първата част бе много слабо и интересните положения в нея се брояха на пръстите на едната ръка. Писаро, Дяков и Юсуф се отчетоха с пропуски за „железничарите”, но гол не падна и така двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Второто полувреме обаче стартира много добре за Локомотив и гостите излязоха напред в 57-ата минута след хубава солова акция на каращия проби в клуба американец Джемал Джонсън – 1:0.

Само 5 минути по-късно, отново американецът показа класа, след като открадна една топка от отбраната на домакините и хладнокръвно преодоля стража на Малеш за 2:0.

Най-доброто положение за тима от Микрево пък дойде в 70-ата минута, когато Шекерова нацели лявата греда на столичани. 10 минути по-късно преднината на Локомотив стана класическа, след като Джонсън намери Диас в наказателното поле, а бразилецът с атрактивен изстрел покачи на 3:0. Крайното 4:0 оформи Марчо Дафчев, който бе точен от дузпа в 84-ата минута.
Ботев гони 6-а победа като гост срещу безгрешния у дома Арда

Превю за мача

ЦСКА посреща Септември в Стара Загора

Кралев: Черно море е властелинът на Варна

"Моряците" могат да съжаляват, че не разгромиха Спартак Вн, написа той

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби