3. Лудогорец би чешкия шампион във втората си контрола (ВИДЕО)

Лудогорец би чешкия шампион във втората си контрола (ВИДЕО)

С това приключи първата част от лагера в Турция

Лудогорец надигра чешкия шампион Виктория Пилзен в контрола по време на лагера си в Анталия. "Зелените" се наложиха с 2:1.

Така тимът от Разград записа втора поредна победа по време на този си лагер. Преди това те надиграха и Фортуна Дюселдорф с 3:1.

Лудогорец поведе с 2:0 и можеше да стигне и до по-убедителна победа.

Марселиньо откри резултата в 29-ата минута с техничен удар от границата на наказателното поле.

Веднага след началото на второто полувреме Лукаш Саша наказа колективна грешка на чехите и реализира второто попадение.

Само пет минути по-късно чехите върнаха един гол чрез Холенда, който се разписа с глава.

В самия край Лудогорец имаше още един добър шанс за попадение, но защитник на Виктория изчисти в последния момент от малкото наказателно поле.

Първата част от лагера в Турция приключва на 22 януари, след което футболистите ще бъдат пуснати в тридневна почивка.

Лудогорец планира да играе контроли още със Заря (Луганск), Стяуа, Бърно, Слован (Братислава) и БАТЕ (Борисов).

ЛУДОГОРЕЦ - ВИКТОРИЯ (ПИЛЗЕН) 2:1
1:0 Марселиньо (28)