3. В безличен мач Септември (Симитли) и Банско завършиха наравно 1:1 (снимки)

В безличен мач Септември (Симитли) и Банско завършиха наравно 1:1 (снимки)

Второ поредно равенство за тимът на Стефан Гешов

Отборите на Септември (Симитли) и Банско завършиха наравно 1:1 в мач от VI кръг на Западната „Б” група.

Двубоят в по-голямата част от времето беше скучен и изпълнен с нарушения и жълти картони. Липсваха опасните атаки пред двете врати,а на моменти действията бяха толкова мудни, че почти приспаха и малкото фенове, дошли да наблюдават срещата.

Първата по-сериозна опасност в двубоя дойде в 22 минута, когато Павел Петков от състава на гостите от Банско проби отдясно и влезе в наказателното поле, но пасът му беше пресрещнат от футболист на домакините.

Септември отвърна с удар на Ивайло Лазаров, който обаче беше блокиран успешно от бранител на Банско. Тимът на домакините продължи да напада и в 30 минута футболистите от Симитли бяха близо до откриване на резултата.Дюлгеров нанесе опасен удар, но вратарят Кючуков успя да изчисти в корнер.
И когато по всичко личеше, че двата отбора ще се оттеглят на почивката при нулево равенство, Септември нанесе своя удар в даденото от съдията продължение.

Методи Илиев изпълни фаул, топката мина през стената на гостите и краката на Кючуков и влезе във вратата за 1:0.
След почивката старши треньорът на гостите от Банско извърши две смени, като това даде резултат. В 58 минута, още с първото си съприкосновение с топката, резервата Гълъбов беше фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа.

Тя беше реализирана от Димитър Крушовски, който прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Ганев.
След изравнителното попадение вместо двубоят да стане по-интересен и вълнуващ, се получи точно обратното. Зачестиха безсмислените фалове и жълти картони, неврите взеха връх и така до края на двубоя и двата състава не промениха нищо, завършвайки наравно 1:1.
Това е второ поредно равенство за Септември, откакто начело на тима е Стефан Гошев, като съставът от Симитли има едва една победа като домакин от началото на надпреварата в Западната „Б” група.

След ремито двата отбора продължават да са един до друг в класирането и в опасна близост до зоната на изпадащите с актив от едва 7 точки.

Мачът имахте възможността да проследите наживо в Novsport.com.

Кметът на Симитли скача на бой на съдийската тройка в днешния мач, недоволен от отсъжданията им. Само намесата на охранителите спасява реферите от линч, като споровете продължават и в момента

Край на мача. Отборите на Септември (Симитли) и Банско завършиха наравно 1:1, в мач без много положения и интересни ситуации.

5 минути добавено време на двубоя. Последен шанс за някой от двата състава да спечели 3 точки.

90 минута: Още един жълт картон за играч на Септември. Цветан Николов се хръли в краката на Крушовски и получи закономерен картон.

86 минута: Атанас Николов беше съборен на дъгата на наказателното поле. Той би последвалия фаул, но изстрелът му премина много над вратата.

82 минута: Жълт картон за Мирослав Николов за фаул в центъра на терена.

81 минута: Последна смяна в щаба на домакините. Калоян Стоянов излиза, Атанас Николов влиза.

80 минута: Смяна в състава на Банско. Самир Аяс излиза, а на негово място влезе Туджаров.

79 минута: Пропуск за Банско. Самир Аяс излезе сам срещу вратаря Ганев, но вместо да бие, реши да комбинира вляво с Гълъбов, но пасът му беше пресечен и не се стигна до нещо по-сериозно.

73 минута: Фаул за Симитли, на около 2-3 метра зад наказателното поле. Методи Илиев стреля, но над вратата.

69 минута: Крушовски спря Гущеров и получи жълт картон.

Самир Аяс от Банско също получи жълт картон.

67 минута: Жълт картон за Мирослав Ризов от Септември Симитли за претенции към страничния съдия.

След гола в тяхната врата домакините се активизираха, но все още не могат да създадат по-опасна атака.

60 минута: Втора смяна в състава на Симитли. Цветан Николов влиза, Милен Златанов излиза.

58 минута: ГОООЛЛЛ за Банско 1:1! Димитър Крушовски изпълни дузпата, вратарят на домакините се хвърли в десния ъгъл, но Крушовски прати топката в левия и изравни.

57 минута: Жълт картон за Ралчовски.

57 минута: При първото съприкосновение на Гълъбов с топката, той беше фаулиран в наказателното поле от Ралчовски и съдията отсъди дузпа.

56 минута: Смяна и в състава на Септември (Симитли) Дюлгеров излиза, Гущеров влиза.

55 минута: Втора смяна в състава на Банско: Гълъбов влиза, излиза Петьо Динков.

48 минута: Жълт картон за Методи Илиев.

47 минута:  Смяна в състава на Банско. Калайджиев излиза, Валентинов влиза.

46 минута: Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме. След слаба игра и на двата отбора, Септември (Симитли) все пак успя да вкара в края на първите 45 минути и води с 1:0.

Жълт картон и за Ивайло Лазаров.

46 минута: ГОООЛЛЛ 1:0 за Септември! След изпълнение на фаул от страна на Методи Илиев, топката мина през стената на гостите. Калайджиев от състава на Банско опита да играе с топката, но не успя. Вместо това той обърка Кючуков, като топката мина през краката на вратаря и влезе в десния му ъгъл за 1:0.

46 минута: Жълт картон и за Слави Шопов, който спря неправомерно Лазаров на границата на наказателното поле.

45 минута: Жълт картон за Антон Мангулев от състава на домакините, за фаул в центъра на терена.

40 минута: Претенции за дузпа от страна на домакините, за нарушение срещу Дюлгеров. След изпълнение на тъч, топката попадна в него, той стигна в наказателното поле, беше задържан и падна, но съдията не отсъди 11-метров наказателен удар, оставяйки играта да продължи.

30 минута: Може би най-чистото положение в мача досега. След центриране в наказателното поле на Банско, Дюлгеров от състава на домакините нанесе хубав удар, топката беше насочена в десния ъгъл на вратата, но стражът на гостите Кючуков със сетни сили успя да избие в корнер.

28 минута: Положение за Симитли. Ивайло Лазаров овладя топката на гърди, пред границата на наказателното поле, подготви се да стреля, но Шопов с чист шпагат му попречи да нанесе силен удар.

В първите 25 минути на сблъсъка съставът на Септември (Симитли) разиграва повече топката, но без да има реални голови положения, докато Банско бяха по-близо до гол преди минути.

23 минута: Жълт картон за Петьо Димов от гостите за нарушение в центъра на терена.

22 минута: Първа по-сериозна възможност в мача. Павел Петков от състава на Банско проби отдясно, влезе в наказателното поле, но когато трябваше да подаде, вратарят Веселин Ганев пресрещна паса му и сложи край на опасността.

18 минута: При последвалия ъглов удар не се случи нещо по-опасно. Двата отбора продължават с яловите си действия.

17 минута: Самир Аяс пое атака за Банско, подаде вляво на Благой Наков, той центрира в наказателното поле и там Мирослав Ризов изчисти в корнер.

10 минута: Скучни първи минути, преимущество за домакините, но няма нищо по-сериозно в двата състава.

4 минута: Капитанът на гостите Крушовски изпълни фаул, но стреля високо над вратата. В ответната атака домакините имаха претенции за нарушение срещу Ивайло Лазаров, но главният съдия прецени, че такова няма.

1 минута: Начало на двубоя.

На стадион "Струма" има около 50 човека, от които 4-5 са фенове на гостите от Банско.

Септември: 12: Ганев, 20: М. Николов, 2: Илиев, 17: Ризов, 4: Ралчовски, 8: Мангулев, 12: Балтов, 25: Лазаров, 13: Дюлгеров, 19: Стоянов, 21: Златанов

Резерви: 1: Васев, 3: Атанасов, 6: Кацарски, 7: Гущеров, 16: Христов, 18: Атанас Николов, 23: Цветан Николов

Банско: 1: Кючуков, 17: Шопов, 15: Крушовски, 3: Слаев, 14: Топузов, 18: Ангелов, 22: Петков, 13: Самир Аяс, 10: Калайджиев, 19: Динков, 21: Наков

Резерви: 12: Христов, 2: Лечов, 11: Гълъбов, 5: Туджаров, 9: Валентинов, 8: Колушев, 20: Коларов

Съдия: Стoян Денев

Шефът на Спартак Варна Павлин Николов с жест към клуба

Николов няма да има претенции към бъдещия собственик на "соколите"

Улаус Скаршем в конфликт с Томаш в ЦСКА?

Норвежецът не е доволен от статута си в отбора

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)