3. Воле на Миро Манолов не стигна на Черно море

Воле на Миро Манолов не стигна на Черно море

„Моряците” претърпяха поражение от чешкия Баник (Острава) с 1:2 в Турция

Черно море загуби третата си зимна контрола. „Моряците”, водени от Георги Иванов – Гонзо, претърпяха поражение от чешкия Баник (Острава) с 1:2 в Турция. Голът за родния тим вкара нападателят Мирослав Манолов.

Варненци трябваше да излязат срещу чехите, 12-ти в своето първенство, на терена в курорта Белек, но заради буря контролата се проведе на стадион край Анталия.

Баник поведе в 25-ата минута чрез Краут. Черно море изравни в 65-ата минута с попадение на Манолов, който се разписа от воле, а победата за чешкия тим донесе Майтан в 81-ата минута.

Георги Иванов заложи на следния стартов състав: Емил Михайлов, Живко Атанасов, Александър Александров, Росен Колев, Коста Янев, Георги Илиев, Еденилсон, Себастиан Комел, Илиян Капитанов, Мирослав Манолов и Ермес Паломино.

Резерври бяха: Сашо Александров, Детелин Димитров, Симеон Симеонов, Георги Божилов, Атанас Петров, Георги Радев, Тодор Колев и Виктор Митев

Проверката пропуснаха: Самуел Камазола, Симеон Райков и Слави Сталев

Следващата контрола на Черно море в Турция е срещу сръбския Войводина на 13 февруари /сряда/.