3. Без премии в Челси

Без премии в Челси

Абрамович още е ядосан от ранното отпадане в Шампионската лига

Роман Абрамович няма да даде нито цент на футболистите на “Челси” при спечелване на Лига Европа. Все още европейският шампион на практика е на финал след 2:1 като гост на “Базел”.

Абрамович още е ядосан от ранното отпадане в Шампионската лига. А Лига Европа е единственият шанс на “Челси” да вземе купа. В Швейцария англичаните бяха по-добрият отбор, но победиха с гол в последната секунда на 4-минутното продължение на бразилеца Давид Луис. По-рано защитникът можеше да бъде изгонен заради грубо нарушение. Но реферът пък помогна на “Базел” да изравни в 87-ата минута с повече от спорна дузпа.

“Играчите ми се представиха геройски, дори да не бяхме вкарали втория гол”, каза треньорът Рафа Бенитес, спечелил Купата на УЕФА с “Валенсия” през 2004 година.

Италианският “Фиорентина” може да се окаже спасителният пояс на Фернандо Торес.

След като не успя да вземе Димитър Бербатов преди година, клубът от Флоренция пожела испанеца, провалил се като цяло в “Челси”. Торес струваше 60 милиона евро, но не се оказа ключов играч.

Истанбул пък полудя от сълзите и радостта на “Фенербахче”. Бразилецът Кристиян се разплака като малко дете на почивката, след като изпусна дузпа срещу “Бенфика”. В края на мача “фенерите” забиха решителен гол за 1:0 на Егемен Коркмаз. След 12 години отново турски тим може да е на финал и най-вероятно отново срещу английския. Големият враг “Галатасарай” спечели единствената турска Купа на УЕФА през 2001 година след изпълнение на дузпи срещу “Арсенал”.

Висшата лига не е по-силна от Серия „А“

Това заяви Рикардо Калафиори

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи