3. Челси претендира по български

Челси претендира по български

"Сините" пуснаха четири снимки и описаха къде ги е ощетил съдията в мача срещу Бърнли

Челси публикува на официалния си сайт снимки от четири епизода в мача срещу Бърнли (1:1), в които мениджърът на „сините” Жозе Моуриньо изрази претенции към съдията.

Наставникът коментира в детайли ситуациите в 30-ата, 33-ата, 43-ата и 69-ата минути, опасявайки се от наказание. Въпреки това, лондонският клуб намери доказателства за правотата на думите на Моуриньо и поясни за какви епизоди конкретно става дума.

От снимките и описанията в сайта на Челси се твърди, че съдията не е дал две дузпи пред вратата на Бърнли (втората и третата снимка) и не е отстранил Ашли Барнс за фаул срещу Неманя Матич (четвъртата снимка).

Унгарски съдии ще свирят Виктория Пилзен - Лудогорец

Сблъсъкът в Чехия е на 3 октомври от 22:00ч.

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора

Бившият треньор на Челси продължава да бъде свързван с Манчестър Юнайтед

Барселона сложи клауза от 500 милиона евро на Бернал

Талантът Марк Бернал ще удължи договора си с Барселона до 2029 г

Рафаел Леао: Чест е да съм капитан на Милан

Крилото на "росонерите" говори преди тазвечершния сблъсък с Байер Леверкузен

Юнайтед набелязал Индзаги за заместник на Тен Хаг?

Италианският специалист се представя отлично в Интер последните три години

Шампионска лига отново е тук с две мегадербита

Вторият кръг от Шампионската лига предлага Байер Леверкузен - Милан и Арсенал - ПСЖ