3. Фулъм преклони глава пред Евертън, Бербо бе принудително заменен (ВИДЕО)

Фулъм преклони глава пред Евертън, Бербо бе принудително заменен (ВИДЕО)

Вижте как завършиха играните до момента мачове от 35-ия кръг на Висшата лига

Отборът на Фулъм загуби с 0:1 гостуването си на Евертън от 35-ия кръг на Висшата лига. Мачът се игра на „Гудисън Парк”, а единственото попадение в мача отбеляза Стивън Пиенаар в 16-ата минута с удар с десния крак.

Двамата българи в състава на Фулъм – Димитър Бербатов и Станислав Манолев, започнаха като титуляри за лондонския тим, но Бербатов бе принудително заменен от Младен Петрич в 30-ата минута, след като получи контузия. Манолев остана на терена по време на целия двубой, а в последните секунди на срещата получи и жълт картон за нарушение срещу голмайстора Пиенаар.

С победата срещу Фулъм Евертън запази живи надеждите си да играе в европейските клубни турнири през следващия сезон. „Карамелите” остават на 6-ата позиция, но вече имат актив от 59 точки, с 3 по-малко от петия Тотнъм, който е и с мач по-малко. Загубата бе четвърта за Фулъм в последните 5 мача на тима, а след това поражение лондончани са 11-ти с 40 точки.

Ето и останалите резултати от мачовете във Висшата лига, които се играха по-рано днес:

Манчестър Сити 2:1 Уест Хем
28’ 1:0 Агуеро
82’ 2:0 Яя Туре
90+4’ 2:1 Керъл

Уигън 2:2 Тотнъм

9’ 0:1 Бейл
11’ 1:1 Бойс
49’ 2:1 МакМанамън
89’ 2:2 Бойс (автогол)

Стоук Сити 1:0 Норич
46’ 1:0 Адам

Саутхемптън 0:3 Уест Бромич Албиън
6’ 0:1 Фортюне
67’ 0:2 Лукаку
77’ 0:3 Лонг