3. Херта би Гройтер Фюрт като гост, Караславов извън групата, Домо с 12 минути

Херта би Гройтер Фюрт като гост, Караславов извън групата, Домо с 12 минути

Отборът на Херта (Берлин) продължава със страхотното си представяне през този сезон, след като днес се наложи с 2:0 над тима на Гройтер Фюрт

Отборът на Херта (Берлин) продължава със страхотното си представяне през този сезон, след като днес се наложи с 2:0 над тима на Гройтер Фюрт. Срещата се игра на стадион „Троли Арена” и бе от програмата на 26-ия кръг на немската втора Бундеслига.

Българският защитник Асен Караславов не попадна в групата на домакините за този мач, но за сметка на това сънародникът му и нападател на Херта – Валери Домовчийски, записа 12 минути, след като влезе като резерва в 78-ата.

Иначе Рамос изведе столичани напред в 40-ата минута, а крайното 2:0 оформи Ниемайер в 51-ата.

След успеха Херта се намира еднолично начело във временното класиране с актив от 55 точки, на 4 пред 2-ия Аугсбург. Домакините от Гройтер Фюрт пък са 5-и с 46 пункта.

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1