3. Кипърска сензация изхвърли Иван Иванов и Партизан от Шампионската лига /видео/

Кипърска сензация изхвърли Иван Иванов и Партизан от Шампионската лига /видео/

Интернационалната селекция на АЕЛ Лимасол удари за втори път "гробарите" с 1:0, въпреки че игра час с 10 души

Кипърският АЕЛ Лимасол поднесе една от изненадите в третия квалификационен кръг за влизане в групите на Шампионската лига. Отборът от Осторва на Афрродита постигна втора поредна победа с 1:0 над „гробарите” и ги погреба за най-престижния клубен футболен турнир с общ резултат 2:0.

АЕЛ демонстрира страхотно самочувствие в Белград след успеха в първия мач, когато надигра Партизан с 1:0.

В отбора на АЕЛ сред титулярите започна само един играч от Кипър. Чужденците в лицето на бразилците Бебе и Едмар поеха диригентската палка в центъра, а напред португалецът Монтейро и Карлитос от Капе Верде развинтваха Иван Иванов, който почна като титуляр.

По-добрата игра на АЕЛ даде резултат в средата на полувремето. Тогава португалският бранител Доса Жуниор се озова на чиста позиция след неуспешен изстрел на Монтейро и отблизо разпечата Стойкович за 0:1.

Монтейро обаче сякаш прегоря и получи заслужен втори жълт картон за необмислен фаул по крилото в 28-ата минута.

Макар да играха повече от час с човек повече домакините от Партизан нямаха ясна идея как да преодолеят сърцатата игра на съперника.

Защитата на АЕЛ геройски устоя на натиска, а феновете на Партизан едва не линчуваха своите заради загубата.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)