3. Макриев с два бързи гола в Кипър (ВИДЕО)

Макриев с два бързи гола в Кипър (ВИДЕО)

Българският нападател даде тон за победата на Неа Саламина над Ермис с 4:1

Димитър Макриев отново бе ключова фигура за своя клубен тим Неа Саламина.

Българският нападател даде тон за победата над Ермис с два бързи гола за категоричното 4:1 в мач от плейофите на кипърското първенство.

Макриев започна сред титулярите на домакините и откри резултата още в шестата минута,  а в 16-ата повтори упражнението и удвои.

След час игра гостите намалиха чрез Мартинюк от дузпа, но четвърт час преди края бразилецът Дуду реши всичко - 3:1. В 3 добавеното време пък Куцулас фиксира крайното 4:1 за Неа Саламина.

Мачът бе от долната шестица, където се намират отборите, борещи се за оставане в кипърския елит.

Неа Саламина заема второ място в класирането в тази група с 37 точки, а Ермис е първи с 38.

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня