3. Меси минава обстойни прегледи днес

Меси минава обстойни прегледи днес

Смяната още на почивката срещу Атлетик (Билбао) е била предпазна мярка, съобщи Луис Енрике

Лионел Меси е бил заменен на почивката срещу Атлетик (Билбао) при успеха с 6:0 на „Ноу Камп” като предпазна мярка, съобщи треньорът на Барселона Луис Енрике на пресконференцията след мача.

Меси представи петата си „Златна топка” пред феновете в Каталуния преди мача, а още в началните минути откри резултата от дузпа.

Според първоначалните информации аржентинският талисман на Барса е получил болка в дясното подколянно сухожилие, въпреки че Енрике не обяви каква точно е травмата му.

Днес Меси ще мине обстойни прегледи, които да установят дали контузията е сериозна или не.

„Ще има медицински тестове утре (б.а. днес). Той почувства лека болка. Няма смисъл да рискуваме. Не искам да рискувам здравето на никого, още по-малко на Меси”, каза Луис Енрике.

Унгарски съдии ще свирят Виктория Пилзен - Лудогорец

Сблъсъкът в Чехия е на 3 октомври от 22:00ч.

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора

Бившият треньор на Челси продължава да бъде свързван с Манчестър Юнайтед

Барселона сложи клауза от 500 милиона евро на Бернал

Талантът Марк Бернал ще удължи договора си с Барселона до 2029 г

Рафаел Леао: Чест е да съм капитан на Милан

Крилото на "росонерите" говори преди тазвечершния сблъсък с Байер Леверкузен

Юнайтед набелязал Индзаги за заместник на Тен Хаг?

Италианският специалист се представя отлично в Интер последните три години

Шампионска лига отново е тук с две мегадербита

Вторият кръг от Шампионската лига предлага Байер Леверкузен - Милан и Арсенал - ПСЖ