3. Щутгарт напердаши Манчестър Сити в приятелска среща (ВИДЕО)

Щутгарт напердаши Манчестър Сити в приятелска среща (ВИДЕО)

"Гражданите" получиха четири гола за едно полувреме, Ихеаначо и Джеко отсрамиха Пелегрини

Манчестът Сити беше унижен в последния си мач от предсезонната подготовка, след като загуби с 2:4 приятелския мач игран с Щутгарт. Сити в почти оптимален състав не успя да покаже съпротива на „Мерцедес-Бенц Арена”, а отбраната на „гражданите” преживя кошмарно първо полувреме, в което допусна множество грешки и отборът получи четири гола.

Филип Костич откри за немския тим след четвърт час игра, а след добра комбинация с Клейн в 31-ата минута Дидави удвои преднината на своя отбор. Гинчек направи резултата класически в 36-ата, минута по-късно отново той бе точен след грешка на Компани в отбрана.

Сити подобри играта си през второто полувреме, удар на Стърлинг срещна гредата, а добра изява на Тайкон срещу Зукулини опази мрежата на домакините суха.

Гостуващият тим  все пак стигна до попадение в 84-ата минута, когато точен бе Ихеаначо, а крайният резултат бе оформен от Един Джеко след асистенция на Стърлинг.

Първият двубой на Манчестър Сити в Премиършип за новия сезон е на 10 август срещу УБА.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)