3. Треньорът на Кристъл Палас: Не мога да си позволя да кажа какво мисля за съдията и дузпата

Работата на всеки съдия е трудна, но явно на "Олд Трафорд" е още по-трудно за съдиите, намекна Йън Холоуей

Мениджърът на Кристъл Палас Йън Холоуей беше бесен на съдията Джонатан Мос и неговите асистенти след поражението с 0:2 от Манчестър Юнайтед на „Олд Трафорд”.

След три симулации на „червени дяволи” до 20-ата минута, все пак домакините получиха много спорна дузпа в края на първата част, а халфът Кадисо Дикагой получи директен червен картон. Телевизионните повторения доказаха, че нарушението е извън пеналта.

„Буквално не мога да си позволя да кажа това, което искам да кажа за дузпата и червения картон. Оставям хората да преценят. Работата на всеки съдия е трудна, но на „Олд Трафорд” е още по-тежко с тази шумна публика. Много съм разочарован, че загубихме, но не от нашето поведение или начина на игра на моите играчи. Друга е причината”, критикува Холоуей съдиите пред "BT Sport".

„Моето мнение не се брои за резултата, така че каквото е станало няма да се върне. Трябва да приемем нещата”, заяви мениджърът на „орлите”.
Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави