2. Фен Зона
  3. Марек записа пета поредна победа в Югозападната „В” група

Марек записа пета поредна победа в Югозападната „В” група

С този успех дупничани запазиха второто си място в класирането на Югозападната „В” група

Отборът на Марек записа пета поредна победа. Дупничани победиха Септември (София) с 2:1 в мач от 7-я кръг на Югозападната „В” група, играл се на стадиона в 57-мо СОУ в София, съобщава фенсайтът на Марек.

В 10-та минута Иван Янчев откри резултата в полза на гостите от Дупница, но в 40-ата минута домакините успяха да изравнят и направиха мача труден за Марек. Все пак, в 60-та минута, Светослав Георгиев донесе победата на дупничани след добро изпълнение на пряк свободен удар.

С тази победа Марек запази второто си място в класирането на с актив от 18 точки след 7 мача. На първа позиция е тимът на Витоша (Бистрица). В следващия кръг Марек приема Чепинец (Велинград). Двубоят е на стадион "Бончук" е в неделя от  16:00 часа.

14 Чепинец 7 1 1 5 6:13 4
15 Миньор (БД) 7 0 1 6 3:16 1
16 Септември Сф 7 0 1 6 3:20 1