2. Фен Зона
  3. Националният отбор за журналисти спечели Балканската купа

Националният отбор за журналисти спечели Балканската купа

Така първата купа "Николай Колев-Мичмана" остана в България

Националният отбор на България по футбол за журналисти спечели балканското първенство и остави у нас първата купа "Николай Колев-Мичмана".

След тотално надмощие и постигнати 7 победи в 7 мача българската селекция триумфира в шампионата, проведен в комплекс "Белведере" в Банско. Във финала България се наложи над Молдова с 3:1. Головете за победителите отбелязаха Светлин Йочев от "Канал 3", Мартин Томанов от ТВ 7 със задна ножица и Никола Ибришимов от БНТ.

Вицепрезидентът на БФС Атанас Фурнаджиев връчи купата на капитана Найден Тодоров от спортния отдел на "24 часа". За най-добър вратар на първенството бе избран стражът на медийния тим на "24 часа" - фотографът Владимир Стоянов.

Всеки отбор имаше право да включи в редиците си по един бивш профииграч, като забългарския това беше бившият халф на ЦСКА Светослав Петров.