2. - Германия
  3. Камен Хаджиев с първи гол за Олденбург

Камен Хаджиев с първи гол за Олденбург

Бившият футболист на Локо (София) се разписа при загубата с 1:4 от Хановер

Българският защитник Камен Хаджиев вкара първия си гол с екипа на Олденбург, но това не помогна много на тима при гостуването в Хановер в среща от 2-ия кръг на Северната регионална лига. Олденбург отстъпи с 1:4 на втория отбор на Хановер 96, а Хаджиев откри резултата. Бранителят, който у нас е играл за Пирин (Гоце Делчев), Миньор (Перник) и Локомотив (София) се разписа след центриране на Флориан Зюц от свободен удар.

Хаджиев беше застанал в центъра на наказателното поле и само насочи топката в мрежата. През второто полувреме обаче за домакините се развихри Роман Прокоп и за 10 минути наниза три гола, третото попадение от дузпа. Себастиан Ернст оформи крайното 4:1 четири минути преди края на мача. Олденбург има три точки от 2 мача в северната четвърта дивизия, а в следващия кръг приема Хавелзе. В трета лига пък воденият от Павел Дочев отбор на Ерцгебирге Ауе отстъпи с 0:2 при визитата на Зоненхоф Гросаспах. Също след два изиграни мача Ерцгебирге има 1 точка и се намира на 18-о място от 20 състава.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)