2. - Испания
  3. Майорка направи 1:1 срещу Депортиво

Майорка направи 1:1 срещу Депортиво

Майорка направи 1:1 срещу Депортиво в среща от 22-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на "Оно Естади" в Палма де Майорка. Домакините имаха превес през по-голяма част от срещата, но въпреки това не успяха да стигнат до победата. В 56-ата минута Адурис засече с глава центриране на Енрике Коралес и изведе домакините напред в резултата. След голът темпото на игра спадна и футболистите на Майорка трудно стигаха до чисти положения. В 77-ата минута Верду изравни резултата с гол от дузпа и по този начин донесе точката на Депортиво. След този мач Майорка заема 19-ото място в класирането с актив от 18 точки, докато Депор е на 8-ма позиция в таблицата с 34 точки.

Майорка направи 1:1 срещу Депортиво в среща от 22-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на "Оно Естади" в Палма де Майорка. Домакините имаха превес през по-голяма част от срещата, но въпреки това не успяха да стигнат до победата.

В 56-ата минута Адурис засече с глава центриране на Енрике Коралес и изведе домакините напред в резултата. След голът темпото на игра спадна и футболистите на Майорка трудно стигаха до чисти положения.

В 77-ата минута Верду изравни резултата с гол от дузпа и по този начин донесе точката на Депортиво. След този мач Майорка заема 19-ото място в класирането с актив от 18 точки, докато Депор е на 8-ма позиция в таблицата с 34 точки.