2. - Италия
  3. ОБЗОР: Торино се възползва от грешната стъпка на Милан (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Торино се възползва от грешната стъпка на Милан (РЕПОРТАЖИ)

Тимът на Валтер Мадзари удари "моряците" с 2:1

Торино се възползва от грешната стъпка на Милан и се приближи на четири точки от четвъртото място в Серия "А". Снощи "росонерите" врътнаха реми с Удинезе насред Милано, а днес "биковете" се справиха без големи проблеми със Сампдория.

Тимът на Валтер Мадзари удари "моряците" с 2:1, като в герой се превърна "обичайният заподозрян" Андреа Белоти. Два гола на Петела, както е известен голмайсторът в Италия, бяха достатъчни за успеха на Торо. Нападателят бе точен в 34-ата и 45-ата минута, с което сметката му в шампионата набъбна на 12 попадения.

РЕПОРТАЖИ ОТ СРЕЩИТЕ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК

През второто полувреме логично срещата уж се доиграваше, но "Ил Дория" върна един гол чрез Маноло Габиадини в 84-ата минута. Така "биковете" направиха малка крачка напред, но тепърва ще трябва да се доказват - до края на сезона пред отбора на Мадзари има двубои с Милан, Ювентус, Лацио и др.