2. - Италия
  3. С два гола в последните 20 минути Торино възкръсна срещу Удинезе

С два гола в последните 20 минути Торино възкръсна срещу Удинезе

Андреа Белоти отново герой за торинци

Отборите на Торино и Удинезе завършиха 2:2 в ранния неделен мач от 30-ия кръг в Серия "А". След безрезултатно първо полувреме, в началото на второто гостите от Удине стигнаха до гол чрез Якуб Янкто.

Чешкият национал направи страхотен самостоятелен пробив и с удар в горния ъгъл не остави шанс на Джо Харт.

Английският страж на Торино бе попарен за втори път в 69-ата минута, когато Стипе Перица се разписа след подаване на Дуван Запата. Две минути по-късно обаче Торино се върна в мача чрез Емилиано Морети, който с удар от близка дистанция намали на 1:2. Крайното 2:2 бе оформено в 83-тата минута, когато Андреа Белоти се извиси над всички и с 23-тия си гол за сезона донесе точката на Торино.

В класирането Торино е на девета позиция с 41 точки, докато Удинезе е на 12-а позиция с 37 точки.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1