2. - Италия
  3. Торино разгроми Кротоне

Торино разгроми Кротоне

"Биковете" запазиха 10-ото си място

Торино победи Кротоне като домакин в мач от отменения 27-ми кръг на Серия “А”. "Биковете" се наложиха с 4:1, като по този начин запазиха 10-ото си място във временното класиране. Кротоне пък утежни още повече положението си, оставайки на 18-а позиция, с 24 точки.

Торино поведе в 16-ата минута, след като Андреа Белоти засече центриране от ъглов удар на Адем Ляич. Само 120 секунди по-късно Яго Фалке удвои аванса на домакините с мощен изстрел извън наказателното поле. В 36-та минута, с втория си гол в мача, Белоти оформи класиката в резултата. В самия край на първата част гостите нацелиха напречния стълб след изстрел на Сими Нванкво.

В 68-та минута Андреа Белоти реализира своя хеттрик след асистенция на Яго Фалке. В последната минута на срещата Давиде Фараони реализира почетното попадение за своя тим.

Фонсека: Още сме далече от този Милан, който искам да виждам