3. Торино записа изключително важна победа (ВИДЕО)

Торино записа изключително важна победа (ВИДЕО)

Тимът на наставника Синиша Михайлович се наложи трудно с 2:1 над Каляри

Торино записа важна победа над Каляри в мач от 11-ия кръг на серия.

Тимът на наставника Синиша Михайлович се наложи трудно с 2:1, а по всичко личи, че по този начин специалистът ще запази поста си. В последните дни се заговори, че при нов провал на Торино, старши треньорът на „биковете“ може да бъде уволнен. Торино започна сезона силно, но след тежката загуба от градския съперник Ювентус, започна да ниже провал след провал, а единствените две точки бяха записани срещу кандидатите за изпадане Кротоне и Верона.

Николо Барела откри за гостите от Каляри в 30-ата минута, но домакините съумяха да обърнат резултата в своя полза и да изтръгнат важните три точки. Първо Яго Флаке изравни още преди почивката, а победата за Торино осигури Жоел Оби с точен изстрел в 66-ата минута. След победата на Торино и резултатите от другите мачове в неделя, тимът на Синиша Михайлович заема девета позиция с актив 16 точки. Каляри е 14-ти с девет.

Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1