2. - Италия
  3. ВИДЕО: Киево и Дженоа с нулево реми в мач с две греди и пропусната дузпа

Удинезе излъга Болоня в края (ВИДЕО)

Киево и Дженоа фиксираха първото си реми от 2010 г. насам, след като направиха 0:0 в срещата помежду си от XV кръг на Серия "А".

Домакините от Верона могат повече да съжаляват за пропуснатия успех, тъй като Валтер Бирса пропусна дузпа преди почивката, а малко преди това Рикардо Меджорини нацели гредата с красив ножичен удар.

След паузата пък вратарят на "летящите магаренца" Стефано Сорентино направи няколко великолепни спасявания преди резервата Никола Нинкович да уцели гредата.

След спечелената точка Дженоа се изравни с Интер и измести "нерадузурите" от 10-ото място в класирането, докато Киево остана на 13-а позиция с 19 точки.

С три по-малко пък е Болоня след поражение с 0:1 в Удине. Бразилецът Данило вкара единственото попадение за Удинезе в добавеното време на срещата, а в 68-ата минута гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Ерик Пулгар.

Италия удържа Белгия, след като поведе с 2:0 (ВИДЕО)