2. - Италия
  3. Загуба прати Виченца пак в опасната зона, отмениха гол на Божинов в края

Загуба прати Виченца пак в опасната зона, отмениха гол на Божинов в края

Българският нападател бе капитан на Виченца, но Бари победи с 1:0 като гост

Валери Божинов изведе Виченца като капитан, но отборът му загуби с 0:1 от Бари в 29-ия кръг на Серия Б. Божинов игра цял мач, а негов гол бе отменен в заключителните секунди.

Гостите от Бари поведоха рано. Само 5 минути бяха изминали, когато Капуто бе изведен очи в очи с вратаря на домакините и го преодоля за 0:1.

Малко преди почивката Божинов завъртя добре от пряк свободен удар, ала стражът на гостите спаси.

Драмата дойде в края на мача, когато Божинов на два пъти нямаше шанса да донесе поне точка на своя отбор.

Първо българският нападател не успя да вкара на празна врата, а после вкара в мрежата, но главният рефер отмени попадението заради спорно нарушение на Божинов.

В добавеното време голмайсторът Капуто получи червен картон, но време нямаше и Виченца загуби.

Виченца пак е в опасната зона с 28 точки на 20-то място. Бари е 19-ти, като превари отбора нa Божинов с 29 точки.
Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1