2. - Левски
  3. Георги Христов: Видя се какво можем

Георги Христов: Видя се какво можем

Авторът на 4 гола за Левски при разгромната победа над Беласица със 7:1 като гост Георги Христов остана доволен от победата на неговия тим, както и от своята игра и отбелязаните три гола, предаде репортер на Novsport.com. Христов започна като титуляр и в рамките на 20 минути успя на три пъти да накаже Беласица.

Авторът на 4 гола за Левски при разгромната победа над Беласица със 7:1 като гост Георги Христов остана доволен от победата на неговия тим, както и от своята игра и отбелязаните три гола, предаде репортер на Novsport.com. Христов започна като титуляр и в рамките на 20 минути успя на три пъти да накаже Беласица.

„Няма как да не съм доволен. Разбира се, вкарахме 7 гола и записахме хубава победа. Показахме много добра игра и зарадвахме феновете. Всички видяха какво можем. Гледаме да си помагаме един на друг. Трите ми гола са дело на целия отбор”, заяви Христов непосредствено след мача.