2. Локомотив (Пд)
  3. Кмета вкара на Локо (Пд) при загуба от Хасково

Кмета вкара на Локо (Пд) при загуба от Хасково

Локомотив (Пд) загуби от Хасково с 0:2 в контролна среща, която се състоя в две части по 35 минути на Лаута. За черно-белите играха юношите Стойчо Бебелеков, Мариян Ангелов и Костадин Ролев, както и дошлите на проби Благомир Мастагарков и Давид Лохунгу.

Гостите откриха резултата в 12-ата минута чрез шампиона с Локомотив (Пд) от 2004 година Недялко Хубенов – Кмета. Той засече с глава центриране от левия фланг.

В 24-ата минута Владислав Узунов фиксира крайното 0:2 с мощен шут с левия крак директно от фаул.

Най-чистото положение за черно-белите изпусна Дани Кики в 45-ата минута, когато изстреля топката с левия крак, но тя рикошира в напречната греда.

Локо игра в състав: Божидар Стойчев, Стойчо Бебелеков, Костадин Марков (кап), Асен Георгиев, Александър Якимов, Давид Лохунгу, Флавио Паулино, Дани Кики, Георги Стефанов, Андрей Атанасов, Благомир Мастагарков (Мариян Ангелов, Костадин Ролев, Станислав Маламов).