2. Лудогорец
  3. Лудогорец U17 удари Левски-Раковски

Лудогорец U17 удари Левски-Раковски

Разградчани с 15-а поредна победа

Лудогорец U17 продължава с великолепното си представяне. В събота по обяд отборът, воден от треньорите Юри Васев и Ангел Караиванов, постигна 15-а поредна победа в първенството на елитната юношеска група. Талантите от футболната академия на шампионите удариха с 2:0 като гост Левски-Раковски. Еге Реват откри резултата в 42-ата минута след асистенция на Цветослав Петров. 0:2 направи Димитър Илиев пет минути по-късно. Той довкара избита от вратаря топка след изпълнение на пряк свободен удар от Петров.

Доволен съм най-вече от победата. Отборът прояви характер за пореден път, което ме радва“, коментира Васев.

След успеха Лудогорец U17 дръпна на върха. Момчетата на Васев и Караиванов водят с пет точки на Литекс, седем на Левски и осем на Славия. Изброените отбори обаче имат мач по-малко.

Съставът на Лудогорец: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Ковачев, Дост, Юруков, Петров, Илиев, Реват, Милков (Х. Димитров, Д. Димитров)