2. Славия
  3. Тарханов гледа таланти на Славия

Тарханов гледа таланти на Славия

От днес "белите" стартират подготовка за неделния мач с Черно море

Треньорът на Славия Александър Тарханов изгледа контролата на юношите старша възраст на тима с мъжкия тим на Рилски спор­тист, която завърши 2:2. Са­моковци са част от Югоза­падната "В" група.

Спарингът бе доста интригуващ. Още в 8-ата минута Иван Гемеджиев откри резултата в полза на гостите, след като оста­на сам срещу 16-годишния вратар Мартин Величков. Пет минути след началото на втората част резервата Спас Спасов удвои. В 60-ата минута Славия върна един гол чрез Богослав Тодоров, който вкара плътен удар от 20 метра. Крайното 2:2 оформи защитникът Петко Христов, който се разписа с глава след центриране от дясно от корнер.

Днес възпитаниците на Тарханов започват трени­ровки за неделния мач с Чер­но море. "Белите" приемат варненци от 13:00 часа в „Овча купел". Двубоят ще бъде излъчван пряко по Дие­ма Спорт 2. След като резул­татите на Литекс от есен­та бяха анулирани, столича­ни излязоха на трето място в класирането. Те са само на точки от втория Левски.