2. Световен футбол
  3. Бразилия стигна само до равенство в Колумбия (ВИДЕО)

Бразилия стигна само до равенство в Колумбия (ВИДЕО)

Срещата беше без значение за "Селесао"

Колумбия и Бразилия завършиха при резултат 1:1 в световна квалификация от зона Южна Америка, която се игра в Баранкиля.

За бразилците двубоят беше без значение, тъй като си бяха осигурили място на Мондиала. Това обаче все още не се отнася за Колумбия.

"Селесао" стигна първи до гол в заключителните минути на първото полувреме. Неймар укроти дълга топка и я отклони към Вилиан. Халфът на Челси реализира със страхотен изстрел от воле.

Звездата на Гостите Радамел Фалкао изравни с глава в 56-та минута. Той се възползва от хубаво центриране на Сантяго Ариас.

Малко по-късно Хамес Родригес удари греда след изпълнение на пряк свободен удар. В крайна сметка колумбийците не стигнаха до безценен успех.

В момента Бразилия води убедително с 37 точки и е с 10 пред Уругвай. Колумбия заема трето място с 26.