3. Банско обезмисли реванша с Видима-Раковски

Банско обезмисли реванша с Видима-Раковски

„Козлите” постигнаха разгромен успех с 6:1 на своя стадион „Свети Петър” и вече мислят за 1/8 –финалите в турнира

Тимът на Банско е на крачка от 1/8-финалите на турнира за Купата на България, след като в първа среща победи с 6:1 у дома отбора на Видима- Раковски.

Момчетата на Йордан Самоковлийски решиха всичко до почивката, когато отбелязаха четири безответни гола. Резултатът бе открит от Благой Наков в 8-ата минута, а в 28-ата Сергей Георгиев удвои. Нови два гола във вратата на Видима-Раковски паднаха до почивката. Николай Иванов довърши съперника с попадения в 33-ата и 38-ата минута.

С още два бързи гола Петър Тончев след почивката в 58-ата и 65-ата минута направи резултата 6:0 в полза на Банско.

Почетното попадение за севлиевци беше дело на Иван Иванов в 85-ата минута. Така Банско уби интригата за реванша, който по всичко изглежда, че ще бъде само протоколен.

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига