3. Ботев започна с победа над Левски Карлово

Ботев започна с победа над Левски Карлово

Ридван Хаджифейзула вкара и двата гола за "канарчетата"

Ботев (Пловдив) записа победа в първата си контрола за 2011 г. "Канарчетата" удариха с 2:0 тима на Левски (Карлово). И двата гола бяха дело на Ридван Хаджифейзула.

Срещата се игра на терена в село Чернозем. Пловдивчани започнаха с Илия Николов на вратата, в центъра на защитата ще играят Владо Байрев и Ангел Рахов, отдясно Емил Аргиров, а отляво Стефан Крачунов. В халфовата линия Васко Гуджев, Николай Манчев (к) и Иван Танчовски, по двете крила са Ирфан Юсеинов и Светослав Асенов, а в центъра на атаката бе Георги Стефанов.

През първата част липсваха головите положения, а дъждът съвсем затрудни действията на двата тима. На почивката "жълто-черните" смениха целия състав.

На вратата за Ботев излезе Армен Амбарцумян, Васко Василев и Ники Димитров бяха централни защитници, отляво Владо Байрев, а отдясно Петко Фанев. В центъра на терена се появиха Николай Манчев, Роналд Донев и Георги Стефанов, отляво бе Тодор Неделев, отдясно Илиан Христов, а на върха на атаката Ридван Хаджифейзула.

Именно Хаджифейзула се превърна в герой за своите. В 49-ата минута той откри на празна врата, след като Георги Стефанов свърши по-голямата част от работата в ситуацията. В 75-ата минута Тодор Неделев центрира от корнер и Хаджифейзула с глава оформи крайното 2:0.

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч