3. Любимец наниза 4 гола на Добруджа

Любимец наниза 4 гола на Добруджа

Домакините водеха с 3:0 до почивката

Любимец разгроми Добруджа с 4:0 и записа първа победа в Източната "Б" група.

Отборът от града на дините започна вихрено мача, след като Павлов откри резултата още в първата минута. Бързият гол срина психически младите футболисти на добруджанци, които се опитаха да се върнат в двубоя и направиха няколко добри атаки, които обаче не доведоха до нещо сериозно пред вратата на Стойчев.

В 31-та минута Емил Петков съвсем сломи северния тим, след като удвои резултата от брилянтно изпълнен пряк свободен удар. От там насетне домакините продължиха да редуват положение след положение и в края на първата част Павлов вкара втория си гол, след като прати с глава топката в мрежата на Марков. Така първото полувреме завърши при резултат 3:0 в полза на домакините от Любимец.

Втората част не предложи нищо кой знае какво в игрови план, може би поради това, че добричлии се примириха, а и горещото време поизмори футболистите. Все пак в 70-та минута Йорданов вкара след удар от над 30 метра и оформи крайното 4:0 в полза на Любимец.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига