3. Малеш стигна до 1:1 с Чавдар (Бяла Слатина)

Малеш стигна до 1:1 с Чавдар (Бяла Слатина)

Отборът от Микрево продължава да е без победа, а точката е едва втора за тима на Пламен Мицански отначалото на сезона

Малеш (Микрево) завърши наравно 1:1 като домакин на Чавдар (Бяла Слатина) в среща от 5-ия кръг на Западната "Б" група.

По този начин отборът от Микрево продължава да е без победа, а точката е едва втора за тима на Пламен Мицански отначалото на сезона.

Гостите от Бяла Слатина поведоха в резултата в 33-ата минута. Тогава Милен Иванов беше изпуснат от защитата излезе очи в очи срещу стража Васил Василев-Дзов и го елиминира  за 0:1.

Изравнителното попадение за Малеш падна в самия край на мача. В 86-ата минута Георги Жежев бе изведен отлично от Светослав Сакаджийски и с хубав прехвърлящ удар изравни за -1:1. Преди това червен картон в 68-ата минута получи Владислав Симеонов от състава на гостите.

След изравнителното попадение домакините създадоха няколко положения, като най чисто бе това на Венцислав Стоянов, който с удар от воле прати топката в гредата. До края на редовното време голмайсторът на Малеш Жежев от два метра с глава прати топката право в ръцете на вратаря на Чавдар (Бяла Слатина) и позволи резултата 1:1 да се запази.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига