3. Перфектен старт за Спартак - победа с 1:0 в Несебър

Перфектен старт за Спартак - победа с 1:0 в Несебър

Единственото попадение в мача вкара Филип Чипчев през второто полувреме.

Спартак (Пд) удари с 1:0 като гост Несебър на старта на сезон 2010/2011. Единственото попадение в мача вкара Филип Чипчев през второто полувреме. Пловдивчани превъзхождаха домакините, които можеха да отнесат още голове.

Отличен мач изигра новото попълнение на „гладиаторите” Мартин Стефанов. Дошлият от Несебър таран асистира за гола и тресна греда.

Победният гол за Спартак падна в 50-ата минута. Тогава синьо-белите опънаха отлична контра. Мартин Стефанов изведе Чипчев (на снимката) в пеналта и нападателят прати топката в мрежата за 0:1. Последваха нови добри положения пред вратата на Станев. Капитанът на Спартак Данчо Христов изскочи сам в наказателното поле след мек пас на Мекиков, но не успя да вкара. Пропуск направи и Пламен Коларов.

Нападателят Мартин Стефанов нацели гредата в 42-ата минута. Йордан Христов проби по крилото, „извади” топката и Стефанов с мощен шут пробва да счупи напречната греда. Секунди преди последния съдийски сигнал Кокалджиев от домакините пропусна отлично положение.

Дебют в мъжкия футбол направи Рангел Кордов. Тийнейджърът се появи на терена в края на мача край морето, съобщава сайтът на Спартак.

Съставът на Спартак в Несебър: Стефан Стойчев, Камен Апостолов, Иван Димов, Чудомир Григоров, Асен Вълчев, Йордан Христов-к, Пламен Коларов, Иван Мекиков, Филип Чипчев (68-Христо Стаев), Мартин Стефанов (56-Георги Стоянов), Васил Стефанов (88-Рангел Кордов).

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч