3. Пирин (ГД) победи с 4:2 Места (Хаджидимово) при представянето си

Пирин (ГД) победи с 4:2 Места (Хаджидимово) при представянето си

Преди двубоя бяха представени всички футболисти на отбора пред около 200 зрители по трибуните.

Отборът на Пирин (ГД) победи с 4:2 Места (Хаджидимово) при официалното предстаяне на отбора за новия сезон.

Гостите от Места (Хаджидимово) поведоха в резултата в 17-ата минута. Тогава Илиян Масърлиев се отскубна и прехвърли Абдиков за -1:0. Малко по-късно в 25-ата минута и Димитър Парасков обезпокои Абдиков с прострелян удар.

Минута по-късно Георги Каранейчев след двойно подаване с Виктор Шишков вкара за 1:1. Това бе пъровото  попадение на бившия младежки национал с екипа на неврокопчани.

В 35-ата минута Каранейчев се реваншира и подаде на Шишков за -2:1. До края на полувремето домакините стигнаха до трети гол във вратата на Места.В 42-ата минута Илия Карапетров вкара за 3:1, а две минути преди това Паарсков удари греда за гостите.

В 71-ата минута най-добрия в състава на гостите Илиян Масърлиев след самостоятелен пробив вкара второто си попадение в мача. Крайното 4:2 оформи Карапетров в 78-ата минута след като засече с крак центриране на Тошев.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига