3. Септември и Беласица откриха "Петричка пролет" с 1:1

Септември и Беласица откриха "Петричка пролет" с 1:1

Вихрен загуби с 1:2 от македонския Хоризонт (Турново)

Септември (Симитли) завърши 1:1 с домакина Беласица (Петрич) в първия мач на турнира „Петричка пролет”.

И двете попадения в двубоя, който се игра на терена в Кърналово паднаха през първото полувреме. „Комитите” откриха резултата чрез Методи Стоименов в 18-ата минута, а в самия край на първата част се стигна до равенство.

В 45-ата минута бранителят на Септември (Симитли) Ивайло Иванов засече центриране от корнер за -1:1.

През второто полувреме тимът от Симитли имаше добри възможности за отбелязване на гол, но пропуски направиха Антонио Михайлов и Фидел Куаме.

В другия мач от днес Вихрен загуби с 1:2 от македонския Хоризонт (Турново). Единственото попадение за санданчани реализира Здравко Бойков.

Утре от 14.30 часа Септември (Симитли) играе срещу Хоризонт (Турново).

В турнира участват 5 отбора, като се играе на принципа всеки срещу всеки. От участие в последния момент се отказа тимът на Банско.

Беласица - Септември (Симитли) 1:1
1:0 Стоименов '18
1:1 Ив. Иванов '45

Септември (Симитли): Карадалиев, Митревски (к), Топузов, Идрис, Крис, Иванов, Аджов, Михайлов, Гущеров, Станков,Лулейски (Василев, См.Златанов, Георгиев, Христов, Тодоров, Илиев,Куаме)
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига