3. Септември (Симитли) громи с 5:0 Витоша в последната си контрола

Септември (Симитли) громи с 5:0 Витоша в последната си контрола

Юноша на Левски вкара първото попадение за тима

Септември (Симитли) постигна разгромна победа с 5:0 срещу  третодивизионния Витоша (Долна Диканя) в последната си контрола от предсезонната подготовка, съобщи кореспондент на Novsport.com.

В събота от 18.00 часа възпитаниците на Юри Васев приемат Чавдар (Етрополе) в среща от първия кръг на есенния дял от първенството на Западната „Б” група.

Юношата на Левски Живко Атанасов вкара първото попадение за тима от Симитли срещу Витоша (Долна Диканя). Последваха два гола на бившия нападател на Пирин Калоян Стоянов.

Четвъртото попадение в мача бе дело на Тихомир Костурков, а разгромното 5:0 в мача оформи новото попълнение на Септември (Симитли) Антон Мангурев, който пристигна от Банско.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига