3. Септември (Симитли) и Чавдар (Етрополе) извъртяха зрелищно 3:3 (снимки)

Септември (Симитли) и Чавдар (Етрополе) извъртяха зрелищно 3:3 (снимки)

Септември (Симитли) и Чавдар (Етрополе) извъртяха зрелищно 3:3 в мач от първия кръг на Западната „Б” група. Така двата отбора си поделиха по една точка на старта на първенството.

Главният рефер Богомил Маринов отмени 3 гола за домакините от Симитли и показа червен картон на Тихомир Костурков.

Още във втората минута на мача бе отменен първия гол за домакините. Тогава капитанът Георги Караканов удари греда топката се върна в Атанас Николов, който направи добавка, но се оказа, че е бил в положение на засада и попадението му не бе зачетено.

Пет минути по-късно Методи Илиев сбърка фатално, като при опита си да върне назад топката направи извеждащо подаване към Благой Пасков.За юношата на ЦСКА не беше трудно да вкара озовал се очи в очи със Веселин Ганев за 0:1. След още десет минути игра грешка в средата на терена позволи на Ивайло Чочев да надбяга отбората на Септември (Симитли) и да прати топката за втори път в мрежата на Ганев за 0:2. В 22-ата минута дошлият от Вихрен  в Септември (Симитли) Андон Гущеров със странична ножица бе близо до намаляване на резултата, но ударът му мина над вратата.

В 27-ата минута домакините стигнаха до попадение макар да беше автогол на Пашов. Тогава Марио Николов изпълни фаул отдясно Караканов плонжира в наказателното поле на Чавдар, топката удари Георги Пашов, след това се отби в лявата греда и влезе във вратата на Яначков за 1:2. Минута преди това неправомерно бе отменен гол на Цветан Николов, срещу когото бе отсъдена несъществуваща засада.В самия край на полувремето в 45-ата минута отначалото на двубоя, Тихомир Костурков засече подаване на Атанас Николов и изравни за 2:2.

Гостите отново излязоха напред в резултата в 53-ата минута, когато преотстъпеният от ЦСКА Томи Костадинов получи пас в наказателното поле и майсторски финтира стражът на домакините за -2:3. В 76 –ата минута за втори жълт картон бе изгонен Тихомир Костурков от състава на Септември (Симитли). В намален състав домакините стигнаха до изравнителното попадение в 89-ата минута, чрез опитния си нападател Атанас Николов.

Преди това вратарят на гостите на два пъти се намеси решително и спаси мощни удари на Караканов, а гол на Калоян Стоянов отново бе отменен. Така двубоят завърши без победител при резултат 3:3.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига