3. СЛЕД ЕКШЪН В ТРЯВНА: Янтра с историческа победа над Септември

СЛЕД ЕКШЪН В ТРЯВНА: Янтра с историческа победа над Септември

Столичани паднаха с 0:1 в мач с 2 червени и 7 жълти картона

Янтра постигна първа победа срещу Септември (София) и втора такава през сезона след 1:0 в мач от 12-ия кръг на футболната ни Втора лига.

Възпитаниците на Сашо Ангелов спечелиха с минималното 1:0 в Трявна, а двата отбора завършиха срещата с по 10 души заради червени картони за домакините в 83-ата и за гостите в 93-ата минута.

Главният съдия Георги Иванов пък показа и още 7 жълти картона на стадион „Ангел Кънчев“.

Попадението за успеха на домакините дойде в края на първото полувреме, когато Тони Иванов проби и намери Георги Недков, който прати топката в мрежата на Иван Василев.

Мачът ще се запомни и с краткото появяване на терена на Олджай Алиев. Футболистът от Габрово се задържа на игрището за секунди, след като получи директен червен картон за ритник по съперник.

След успеха Янтра събра 9 точки и се приближи на 3 от първия спасяващ се отбор във Втора лига. Септември (София) пък остава шести с 22 точки от 12 мача, след като загуби за втори път далеч от дома в първенството.
Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч