3. Сливен мачка в последната си проверка

Сливен мачка в последната си проверка

Хеттрик за 7:1 срещу Шумен записа завърналият се в отбора бивш капитан на „воеводите” Мирослав Миндев

В последна контрола от лятната подготовка ОФК Сливен победи третодивизионния тим „Макак” /Шумен/ със 7:1.

Хеттрик записа завърналият се в отбора бивш капитан на „воеводите” Мирослав Миндев. Ганчев, Ивелин Костов и на два пъти Ласков бяха точни за изразителния резултат.

Почетното попадение за гостите дойде в средата на втората част, когато двамата треньори направиха промени в съставите си.

В подготовката за предстоящото първенство в Източната  „Б”  група Сливен изигра девет контроли, като записа пет победи, три загуби и едно равенство.

За новия сезон сигурни попълнения в тима на старши треньора Димчо Ненов са Стоян Георгиев, който бе на проби в Малта, но до трансфер не се стигна и отново ще играе при "воеводите", на нападателите Антонио Ласков - идващ от „Вихрен”, Ивелин Костов  от „Добруджа”, Симеон Ганчев  от „Спартак” /Варна/, Мирослав Миндев – играл през последния сезон в „Етър” , Атанас Апостолов - идва от „Любимец”, на защитниците Кирил Крумов  от  „Любимец”, Асен Вълчев  от „Спартак” /Пловдив/, Живко Динев - през последния сезон играл в Кипър, Ангел Тренчев  от „Литекс”.

Подготвят се документи и за договор със Светослав Диков, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига