3. Спартак Варна изненадващо започна сезона със загуба

Спартак Варна изненадващо започна сезона със загуба

Имащият амбиции за А група тим на Спартак Варна загуби като домакин от Сливен с 0:2 у дома в първия си мач от първенството на Източната Б група.

Головете за победителите паднаха през втората част. Резултатът откри Валентин Веселинов в 60-ата минута с топовен изстрел от границата на наказателното поле.

В 68-та минута Мирослав Миндев бе намерен непокрит в наказателното поле на домакините и от непосредствена близост реализира за 0:2.

По-рано - в 56-ата минута, гостите удариха дори и греда след удар на Атанас Апостолов от 20-ина метра.

За домакините най-чистото положение бе в 17-ата минута на мача, когато Иван Петков след центриране в наказателното поле стреля опасно с глава, но вратарят на Сливен Евгени Караманов спаси.

В 90-ата минута Иван Петков можеше да отбележи почетен гол за Спартак, но Караманов ефектно изби в корнер.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига