3. Тодор Радомиров се завърна в Спартак (Варна)

Тодор Радомиров се завърна в Спартак (Варна)

Засега 31-годишният таран само ще поддържа форма със "соколите"

Бившият нападател на Спартак Варна Тодор Радомиров се завърна в тима. Той напусна соколите през сезон 2006/07. Засега 31-го­дишният таран само ще поддържа форма с възпита­ниците на Иван Найденов. Той има предложение от аматьорския Провадия от Североизточната В група.

Радомиров се включи вче­ра в двустранна игра, като дори се отчете с гол. Той е далеч от формата си, но не е изключено през зимата да стане официално част от отбора.

За последно нападателят рита за аматъорския фенски Спартак Варна, който носеше името Тополи през есента на 2010 година. Пре­ди това игра за Калиакра.

Таранът има зад гърба си цели 4 сезона за соколите, преди да бъде освободен от тима след скандал.

Както е известно, Радо­миров спечели приза за феърплей през 2006 г., като бе награден на церемония­та за футболист на година­та лично от Борислав Ми­хайлов. Поводът бе мачът с Беласица от есента на съ­щата година, завършил 3:3.

Тогава по предварителна информация двубоят е трябвало да приключи с по­беда за гостите от Пет­рич. Но Радомиров отбеляз­ва изравнително попадение в даденото от съдията продължение на срещата и обърква сметките на всич­ки. По-късно в интервю той обяви, че цяла България е знаела, че мачът с Беласица е бил уреден.
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига