3. Трима с оплаквания в Пирин (ГД) след мача с Малеш

Трима с оплаквания в Пирин (ГД) след мача с Малеш

Любомир Гуцев изпитва проблеми в коляното, а Георги Каранейчев и Ангел Маджиров са с обърнати глезени и тренират на облекчен режим

Трима футболисти на Пирин (ГД) са с оплаквания след мача с Малеш (Микрево) (3:0). Любомир Гуцев изпитва проблеми в коляното, а Георги Каранейчев и Ангел Маджиров са с обърнати глезени и тренират на облекчен режим.

Треньорът Яков Папарков призна, че двама от основните му футболисти Георги Самокишев и Николай Димиров са били с вирусно заболяване преди регионалното дерби, но въпреки това са играли. Сега двамата вече се чувстват добре и тренират пълноценно.

Другата добра новина е, че тренировки от днес започва и титулярният вратар Ангел Юсев, който беше със съмнения за пневмония.

Утре ще се знае на сто процента дали нападателят Симеон Баев ще подпише договор с неврокопчани.

Яков Папарков остана доволен от първата победа с 3:0 над Малеш .

„ Доволен съм като резултат и игра от мача. От първата до последната минута бяхме водещия отбор и не изпуснахме за миг инициативата в мача”, коментира Папарков .

В следващия кръг Пирин (ГД) гостува на Чавдар (Бяла Слатина).

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига