3. Всяко чудо за три дни: Пирин (ГД) изгони Феномена след точно толкова

Всяко чудо за три дни: Пирин (ГД) изгони Феномена след точно толкова

Треньорът на неврокопчани не се разбирал с "бияча на моделки" Орлин Орлинов

Бившият нападател на ЦСКА Орлин Орлинов напусна Пирин (ГД), съобщи кореспондент на Novsport.com.

Скандалният футболист, известен преди време с прякора си Феномена,  бе представен пред феновете като ново попълнение в четвъртък, преди контролата с Места (Хаджидимово) (4:2).

Той се появи в игра и в последната проверка на неврокопчани от предсезонната подготовка с Пирин (Разлог), завършила с победа 2:0 за тима от Гоце Делчев.

Именно след негов удар другият нов в Пирин (ГД) Георги Каранейчев направи добавка за второто попадение в мача.

Изпълнителният директор на неврокопчани Иван Близнаков заяви, че днес е провел разговор с треньора Яков Папарков, който му споделил, че не се разбра с Орлинов.

На сто процента в отбора обаче остава бившият младежки национал Георги Каранейчев. Клубният началник очаква до края на седмицата да пристигне жълтата карта на вратаря Абди Абдиков, който се подвизаваше за последно в кипърския Отелос.

В четвъртък-петък ще бъдат картотекирани и останалите футболисти като Веселин Здравков и Николай Николов.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига