2. - "А" група
  3. Локо (Сф) повали вицешампиона на Израел

Локо (Сф) повали вицешампиона на Израел

Страхотен гол вкара Румен Горанов

Отборът на Локомотив (София) победи вицешампиона на Израел Макаби (Хайфа) с минималното 1:0 в приятелска среща играна днес на стадион "Локомотив" в столицата пред около 200 зрители.

Половин час след първия съдийски сигнал мачът бе прекъснат заради изключително горещото време в София. Само четири минути след подновяването на играта по-късно (в 34-ата минута) падна и единственото и победно попадение в двубоя.

Негов автор бе Румен Горанов, който с перфектно изпълнение на пряк свободен удар прати топката в мрежата зад вратаря на гостите, Едри за 1:0.

Резултатът остана непроменен до края на срещата, която "столичните желизничари" изиграха пред погледа на българския селекционер, Станимир Стоилов, и помощникът му - Цанко Цветанов.

Локомотив (Сф) - Макаби Хайфа 1:0
(1:0) Горанов 34’