2. - "А" група
  3. Треньорът на Симитли: ЦСКА е бил и ще остане голямо име

Треньорът на Симитли: ЦСКА е бил и ще остане голямо име

"Сигурен съм, че моите момчета ще ираят на върха на възможностите си срещу ЦСКА", каза още Стефан Гошев

Старши треньорът на Септември (Симитли) Стефан Гошев заяви, че настроението в отбора е приподвигнато преди историческия четвъртфинал за Купата на България срещу ЦСКА. „Червените” гостуват в четвъртък от 15.30 часа на втородивизионния тим от Симитли. Ръководството на Септември определи 5 лева билет за феновете на ЦСКА и 3 лева за привържениците на домакините.

„Направихме успешен старт на пролетния полусезон побеждавайки с 2:0 Сливнишки герой. Нормално е преди мача с ЦСКА настроението в отбора да е добро. ЦСКА е бил и ще си остане голямо име, сега и с доказан треньор като Стойчо Младенов”, коментира Гошев.

Относно мотивацията за мача Стефан Гошев каза: „Нищо не им говоря на моите футболисти, за да ги мотивирам допълнително за мача. ЦСКА е достатъчен дразнител и мотивацията идва от самосебе си. Убеден съм, че футболистите ще играят на върха на възможностите си в този мач”, добави наставникът на Септември (Симитли).

Като бивш треньор в Пирин (Благоевград) Стефан Гошев добре познава качествата на четирима от ЦСКА – Благой Макенджиев, Борис Галчев, Антон Карачанаков, Станислав Костов и Александър Якимов и това също може да е от полза на младия специалист.
От ЦСКА пратиха разузнавачи на домакинския мач на Септември със Сливнишки герой (2:0).

Стефан Гошев заяви, че той също, а и целият отбор са изгледали мача на „червените” с Калиакра, който спечелиха с 3:1 и са запознати с играта на съперника.

Двубоят с ЦСКА за Септември ще пропуснат трайно контузените Марио Николов и Велизар Попвасилев. Цветан Николов, който пропусна голяма част от подготовката все още не е готов да изиграе цял мач, но както срещу Сливнишки герой се очаква да започне титуляр.