3. Отново загуба! Лудогорец си тръгва с наведена глава от Турция (ВИДЕО)

Отново загуба! Лудогорец си тръгва с наведена глава от Турция (ВИДЕО)

"Орлите" допуснаха поражение с 1:3 от Цървена звезда

Лудогорец загуби и последната си контрола в Турция, след като отстъпи с 1:3 на сръбския първенец Цървена звезда. Единственият гол за "орлите" отбеляза Вандерсон през второто полувреме. Така равносметкака за разградчани е 4 загуби и две победи за престоя си в Белек. Отборът на Антони Здравков се прибира в България в неделя (3 февруари), като се очаква самолетът да кацне в столицата малко след 15:00 часа.

Лудогорец бе тотално надигран от своя съперник през първите 45 минути на днешната контрола, като до почивката разградчани изоставаха с 0:2.

В 9-ата минута Марко Марин отправи опасен диагонален удар, но встрани от вратата.

В 31-ата отново Марин стреля от фаул, като малко не му достигна да огорчи Пламен Илиев.

Две по-късно Цървена звезда поведе в резултата. Милан Родич направи отлично центриране отляво, слагайки топката на главата на Бен, който стреля безпогрешно за 1:0.

Лудогорец отвърна с няколко добри атаки, но без завършващ удар, а в 41-ата Кешерю завърши перспективна атака с удар покрай гредата.

В 43-ата Лудогорец вече изоставаше с 0:2. Боачи бе намерен на стрелкова позиция, Моци закъсня да се върне навреме и футболистът на Звезда прати в мрежата за втори път.

„Орлите” започнаха много по-офанзивно втората част и резултатът не  закъсня. В 54-ата Страхотна контраатака завърши с двойно на Недялков и Вандерсон, като бразилецът би неспасяемо във вратата – 1:2.

В 71-ата минута Форстър се намеси решаващо при опасен удар на Вуканович и топката излезе в корнер. При последвалото центриране Пламен Илиев не се намеси добре, последва подаване на Йованович за Павков, който не сгреши от малка дистанция.

До края на двубоя нямаше повече попадения и Цървена звезда спечели спаринга с 3:1.

СЪСТАВИ:

ЛУДОГОРЕЦ: 23. Илиев, 30. Моци, 4. Сисиньо, 21. Григоре, 3. Недялков, 44. Горалски, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю, 77. Попа

ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА:
Борян, Гобелич, Милунович, Бабич, Родич, Йовичич, Йованчич, Бен, Марин, Юрка, Боаки

Днешната контрола ще бъде излъчена в ефира на Диема спорт, а на живо може да гледате
ТУК!

Novsport ще проследи всички най-важни моменти от спаринга!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Лудогорец - Цървена звезда 1:3
0:1 Бен (33`)
0:2 Боачи (43`)
1:2 Вандерсон (53`)
1:3 Милан Павков (72`)

90` Край на двубоя! Лудогорец загуби с 1:3 последната си контрола!

85` Пропуск на Бабич от чиста позиция, стреляйки в аут.

72` ГОЛ! Слаба изява на Пламен Илиев и къскметлийски пас на Йоканович водят до гол на Милан Павков.

71` Прекрасна изява на Форстър, спирайки опасен удар на Вуканович.

53` ГОЛ! Прекрасно двойно на Недялков и Вандерсон завършва с красив гол на бразилеца.

46` Начало на втората част!

45` Край на първото полувреме!

43` ГОЛ! Атака през центъра на сърбите завърши с извеждащ пас за Боачи, който с точен удар по земя покачи на 2:0.

41` Опасна атака на Лудогорец, но Кешерю не успява да намери очертанието на вратата след удар по земя извън наказателното поле.

33` ГОЛ! Цървена звезда повежда в резултата след гол с глава на крилото Бен.

15` Силни първи минути за Звезда, сърбите са по-офанзивни в първия четвърт час.

1` Начало на контролата!

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия