3. ЦСКА удари ново дъно след 0:1 срещу Локо (Сф) (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА удари ново дъно след 0:1 срещу Локо (Сф) (ВИДЕО+СНИМКИ)

Гол на Романов донесе трите точки и втората позиция за "железничарите"

Локомотив (Сф) задълбочи кризата в ЦСКА, след като се наложи с 1:0 над „армейците” и по този начин ги измести от втората позиция във временното класиране. "Армейците" показаха открита и офанзивна игра, но не успяха да се възползва от положенията си и бяха наказани през втората част.

Единственото попадение в двубоя от последния четвъртия плейофен кръг в първата шестица игран на „Българска армия” бе дело на Владислав Романов в 71-ата минута.

ЦСКА започна уверено двубоя и показва нападателна и открита игра в първите минути. Постепенно обаче изпусна инициативата и „железничарите” изравниха играта, като дори имаха възможност да открият резултата в 11-ата минута, но удар на Гъргоров в движение премина на сантиметри от дясната греда.

В 21-ата минута при центриране отляво  Митрев излезе и боксира топката, но тя попадна в краката на Жуан Фелипе, който от около 17 метра не успя да уцели рамката на вратата, пращайки кълбото над напречната греда.

В средата на първата част Николич бе изведен добре в предни позиции, но бе съборен от връхлитащия Бранеков. Последваха претенции на футболисти и щаб на „червените”, които обаче бяха подминати от главния рефер Вихрен Манев.

Отново Жуан Фелипе бе близо до откриване на резултата, но негов фалцов  удар от около 25 метра премина встрани от дясната греда.

При бърза контраатака на Локомотив Том бе изведен в полето на домакините, бразилецът бе притиснат от двама бранители и падна на метри от границата на наказателното поле, но Вихрен Манев не отсъди нарушение, което вбеси треньорския щаб на „железничарите” и футболистите на терена.

След почивката ЦСКА отново бе по-активният отбор на терена, докато Локомотив чакаше своят момент на контраигра.

Тони Силва влезе в игра през втората част и даде импулс в действията на „армейците”. В 70-ата минута португалецът задържа умело топката между двама бранители и пусна към Фелипе, който този път нацели очертанието на вратата, но Митрев бе подготвен и улови топката пратена в долния ляв ъгъл.

В ответната атака Романов получи топката на границата на големия пеналт и с плътен диагонален шут в долния ляв ъгъл откри резултата.

Опитите на „армейците” да стигнат до изравняване не дадоха резултат и ЦСКА записа нова загуба, в която не успява да отбележи гол и по този начин сдаде втората позиция във временното класиране.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!!!

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч